Tak, zgadza się. Ten temat omawialiśmy już kilkakrotnie. I znów do niego wracamy, ponieważ liczba osób, która pyta o rozwiązanie problemu z miłą - jednak dość szkodliwą lokatorką - jest dość spora.

Praktycznie każdy z popularnych materiałów ocieplających ma swojego „biologicznego wroga”. Jest ich dość sporo. Trudny temat rozpoczyna plejada drobnych glonów, następnie grzyby, pleśnie, mchy i porosty. Do biologicznych „fanów” termoizolacji możemy zaliczyć też ptaki. I wielu z nas przekonało się również jak brutalnie traktuje styropian czy wełnę mineralną kura, mewa czy inne ptaki. Dzięcioł należy tu do prawdziwego lidera rankingu.

Ale jest też miła i niewinnie wyglądająca kuna. Jednak jej wprowadzka na poddasze, w głąb ciepłej warstwy wełny mineralnej to prawdziwe spustoszenie. Często kończy się to instalacją praktycznie całej, nowej warstwy termoizolacji...

A jak radzi sobie z taką lokatorką płyta Thermano? Jeśli mieszkasz na obrzeżach miasta, w otoczeniu pięknej przyrody....powinieneś obejrzeć właśnie ten odcinek. Kuna może zechcieć zamieszkać również w Twoim domu.