Stanowisko

Mechanik

1 dzień i 5 godzin do końca
Lokalizacja pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer referencyjny 46/21

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się na terenie zakładu;
  • Wykonywanie precyzyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja;
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń;
  • Udział w aktualizacji i tworzeniu dokumentacji technicznej maszyn;
  • Zapewnienie części zamiennych maszyn dla Działu Utrzymania Ruchu do zadań z zakresu prewencji oraz napraw maszyn;
  • Kontrola stanów magazynowych z zapewnieniem zachowania stanów minimalnych;
  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny i narzędzia;
  • Raportowanie w aplikacji Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe;
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki i eksploatacji maszyn;
  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki;
  • Umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych;
  • Umiejętność czytania schematów technicznych;
  • Sumienność oraz zaangażowanie w pracę;
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.