Skip to main content

Praca w Balex Metal

zobacz oferty pracy

etapy rekrutacji

znajdź ofertę pracy

01
Jeżeli aktualnie nie posiadamy interesującej Cię oferty pracy skontaktuj się z nami

aplikuj online

02
Wystarczy CV, nie musisz wysyłać listu motywacyjnego.

SKONTAKTUJEMY SIĘ

03
Do wybranych kandydatów odezwiemy się w terminie od 10 do 30 dni.

PRZYGOTUJ SIĘ

04
Jesteśmy elastyczni, dlatego termin rozmowy kwalifikacyjnej ustalimy w dogodnym dla Ciebie terminie. Poinformujemy Cię również, jak przygotować się do spotkania.

PRZYJDŹ NA SPOTKANIE

05
Rozmowa z reguły nie trwa dłużej niż godzinę. Jest to również czas dla Ciebie, który możesz wykorzystać, by poznać nas i warunki pracy.

CZEKAJ NA WYNIKI

06
W ciągu 14 dni powiadomimy Cię o wyniku spotkania.

POZNAJ WARUNKI

07
Jeżeli doszedłeś do tego etapu – gratulujemy! Na tym etapie przedstawimy Ci szczegóły dotyczące pracy na Twoim stanowisku..

benefity

OPIEKA MEDYCZNA

Zdrowie, dobre samopoczucie i pozytywna energia, to ważny element funkcjonowania zarówno podczas pracy jak i w trakcie całego dnia. W trosce o nie, Balex Metal finansuje dostęp do prywatnej opieki medycznej wszystkim swoim pracownikom. Zapewnienie "opieki medycznej", czy innymi słowy "świadczeń zdrowotnych", lub "dostępu do prywatnych poradni medycznych" polega na bezpłatnym dostępie do prywatnej służby zdrowia. Dzięki temu możesz korzystać za darmo z nieograniczonej liczby porad i konsultacji lekarskich, umówić się na wizytę do specjalisty, lub też wykonać bezpłatne badania w ramach otrzymanego od lekarza skierowania. Co za tym idzie? Lepszy standard świadczeń oraz jakość opieki lekarskiej, a także znacznie szybszy dostęp do specjalistycznych badań.

MULTISPORT

Lubisz sport? Zwracasz uwagę na codzienną aktywność fizyczną? Starasz się prowadzić zdrowy tryb życia, ale nie zawsze starcza Ci motywacji? Regularnie odwiedzałbyś kluby fitness i siłownie, gdyby wizyty te nie wiązały się z dużymi kosztami? A może w końcu zacząłbyś chodzić z dzieckiem na basen lub zapisał się ze swoim partnerem na kurs tańca?

Dofinansujemy zajęcia sportowe Multisport, zapewniając atrakcyjne warunki na szeroki wachlarz usług z zakresu sportu i rekreacji, dostępny w czterech opcjach do wyboru. Jeśli zdecydujesz się przystąpić do programu Balex Metal Multisport, będziesz mógł nawet kilka razy dziennie korzystać z większości placówek sportowych na terenie całej Polski, płacąc jednorazowo o wiele mniejszą kwotę, niż w przypadku gdybyś zdecydował się na zakup indywidualny w wybranym przez siebie jednym obiekcie.

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNIKÓW

“Buduj razem ze znajomymi” - wiemy, że w dobrym zespole pracuje się lepiej, dlatego zachęcamy naszych pracowników do tego, aby polecali pracę w Balex Metal swoim znajomym. Między innymi dzięki poleceniom nasi pracownicy mogą sami tworzyć atmosferę pracy. Wynagradzamy dodatkowo pracownika, jeśli kandydat z jego polecenia przejdzie pomyślnie rekrutację i zostanie zatrudniony w naszej firmie.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Jeśli nie wystarcza Ci karta Multisport i lubisz sporty zespołowe, to możesz dołączyć do naszej amatorskiej drużyny siatkarskiej. Mecze organizujemy raz w tygodniu. Gwarantujemy świetną zabawę!

UBEZPIECZNIE GRUPOWE

W trosce o dobro i bezpieczeństwo Twoje, a także Twojej Rodziny Balex Metal oferuje możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie.

BONY NA ŚWIĘTA

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym spełniają się nasze życzenia, a bliskich chcemy obdarować ciepłym gestem, serdecznymi życzeniami i gwiazdkowym podarunkiem. W tym szczególnym okresie każdy pracownik Balex Metal otrzymuje podarunek w formie gotówki.