Aktualności

Wiarygodność, to między innymi parametry zgodne z rzeczywistością

Producenci wyrobów budowlanych dostarczając na rynek swoje produkty deklarują własności fizykomechaniczne sprzedawanych produktów. Deklaracja Właściwości Użytkowych jest dokumentem potwierdzającym i gwarantującym ich dotrzymanie. I nie może być różnicy między tym, co producent deklaruje, a oferuje klientowi. Taka sytuacja nie ma miejsca u producenta, gdzie działa system zarządzania zgodnością oraz prowadzony jest nadzór przez powołany zespół ds. compliance, czyli zespół zapewniający zgodność prowadzonej działalności z normami, zaleceniami lub stosownymi praktykami. 

Nowa płyta warstwowa produkcji Balex Metal MW FIRE

4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Ta profesja cieszy się ogromnym szacunkiem oraz zaufaniem społecznym. To niezwykle trudna praca. Liczba interwencji strażaków co roku szokuje. Tylko w roku 2021* strażacy interweniowali 579 722 razy, w tym 106465 dotyczyło pożarów, z czego 2336 miały miejsce w obiektach produkcyjnych. Pożary obiektów budowlanych to jedno z poważniejszych zagrożeń, z jakimi możemy się spotkać. 

Oferta specjalna Balex Metal na Thermano Roof

Jest takie przysłowie „co dwie głowy, to nie jedna”. Parafrazując to powiedzenie możemy powiedzieć, że „co dwie warstwy THERMANO ROOF, to nie jedna”. W pewnych sytuacjach, warto bowiem zastosować dwie cieńsze warstwy Thermano Roof, co pozwala na zwiększenie szczelności układu oraz eliminuje ryzyko jego rozszczelnienia. Korzyści jest zresztą znacznie więcej. 

Balex Metal partnerem wydarzenia Forum Modernizacji w Budownictwie

14 kwietnia rusza seria spotkań branżowych, poświęconych modernizacji obiektów budowlanych. Wszystko w ramach niezwykłego branżowego wydarzenia, jakim będzie FMB FORUM MODERNIZACJI W BUDOWNICTWIE, po raz pierwszy organizowany przez GLOBEnergia. Partnerem wydarzenia jest Balex Metal, a jednym z prelegentów, zabierającym głos w dyskusji, Jacek Łazuka, kierownik produktów w Balex Metal. 

Balex Metal został Budowlaną Firmą Roku 2022

Redakcja BUILDER i Rada Naukowa działająca przy miesięczniku przyznali doroczne nagrody dla wyróżniających się firm i osób działających w branży budowlanej. Wśród laureatów ogłoszonych 16 marca znalazła się także nasza firma oraz Marek Dzikiewicz, prezes zarządu. 

Raport roczny 2022 Planet Passionate, program zrównoważonego rozwoju, który realizuje również Balex Metal.

Firmy należące do Grupy Kingspan, w tym Balex Metal, ogłosiły rezultaty jakie wspólnie osiągnęliśmy w 2022 roku w ramach programu zrównoważonego rozwoju, Planet Passionate.

Zobacz również

Jak obliczyć powierzchnię pokrycia dachowego?

Przygotowujesz się do budowy domu lub jego modernizacji? Prosta w obsłudze i darmowa aplikacja policzy za nas wszystko co związane z dachem.

Czytaj więcej...

.

?