Skip to main content

WSPIERAMY SPRZEDAŻ ZAWSZE I WSZĘDZIE

THERMANO GK
Odpowiednie wyeksponowanie produktu, jego próbek, przedstawianie sposobu montażu to klucz do sprzedaży. Dlatego przy wprowadzeniu THERMANO GK - termoizolacji na ściany ze zintegrowaną okładziną gisposowo-kartonową - zadbaliśmy o odpowiednie wsparcie marketingowe tak, aby wszystkim było prościej zrozumieć jak uniwersalnym produktem jest ta termoizolacja.

 

PRÓBKI THERMANO GK

TRZEBA DOTKNĄĆ, ŻEBY DOCENIĆ JAK ZOSTAŁ WYKONANY

Próbki THERMANO GK o wymiarach 140x80x30 mm w estetycznym opakowaniu dostępne są pod indeksem: RPP-PRO-14THML
Zamów i przekaż klientom, każda próbka zwiększa szansę na sprzedaż.


EKSPOZYTOR THERMANO GK

TWÓJ CICHY SPRZEDAWCA POKAŻE JAK ZAMONTOWAĆ PRODUKT

Ekspozytor THERMANO GK o wymiarach 1400x500x300 mm (Index ekspozytora: RMR-EXDR-THGK) oprócz tego, że przedstawia sposoby montażu termoizolacji na ściany zintegrowanej z okładziną gipsowo-kartonową zawiera w sobie także miejsce na materiały reklamowe. To idealny stojak do prezentowania sposobu montażu THERMANO GK, a skoro mowa o instrukcji montażu, zobacz koniecznie:

INSTRUKCJA VIDEO - Montaż Thermano GK na podkonstrukcji
INSTRUKCJA VIDEO - Montaż Thermano GK z użyciem klejów na bazie gipsu
INSTRUKCJA VIDEO - Montaż Thermano GK z użyciem klejów poliuretanowych i akrylowych


ULOTKI THERMANO GK

PAMIĘĆ JEST ZAWODNA, ALE OD CZEGO SĄ … ULOTKI

Mimo, że jesteśmy firmą, która minimalizuje generowanie odpadów tam, gdzie może (to nasze zobowiązanie w ramach Planet Passionate), rozumiemy, że pamięć ludzka jest zawodna i dobrze mieć również ulotkę w postaci drukowanej. Możesz taką zamówić u nas pod indexem: RMI-ULO-THGK. Ulotka Thermano GK DL, ale zachęcamy Ciebie do korzystania tylko w z wersji elektronicznej.


KOMUNIKACJA THERMANO GK

MATERIAŁY GOTOWE DO WYKORZYSTANIA

Oprócz wspomnianych wyżej materiałów przygotowaliśmy całą serię krótkich i długich tekstów dotyczących aplikacji Thermano GK, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej. Gdybyś był zainteresowany prosimy o kontakt bezpośrednio z Działem Marketingu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.