Thermano GK, czyli termoizolacja na ściany ze zintegrowaną płytą gipsowo-kartonową daje wiele możliwości zastosowania oraz wymierne korzyści. System docieplenia i wykończenia dachu od strony poddasza z użyciem tej płyty jest bezkolizyjny z uwagi na brak konieczności ingerencji w jego poszycie.

Dodatkowo właściwości termiczne Thermano GK umożliwiają zastosowanie niemal o połowę mniejszej grubości w porównaniu do innych termoizolacji co przekłada się na większą przestrzeń użytkową, a dodatkowo gazoszczelność płyty eliminuje ryzyko pojawienia się wilgoci w istniejącej termoizolacji dachowej. 

Thermano GK umożliwia szybki montaż i wykonywanie prac nawet zimą

Płyta Thermano GK łączy w sobie wiele elementów i wiele korzyści. Dzięki integracji z płytą PIR płyty gipsowo –kartonowej zdecydowanie przyspieszamy proces wykończenia wnętrz.  Nie tylko skracamy, ale także wykorzystujemy o wiele mniej elementów do przeprowadzenia remontu z tym produktem. Co więcej, po szybkim zamontowaniu płyt pozostaje nam tylko zafugować złącza, a po zagruntowaniu można już pokryć ścianę wybranym materiałem. Prace na poddaszu nie są też ograniczone czasowo. Prace termoizolacyjne można wykonać o dowolnej porze roku ponieważ montaż Thermano GK nie ingeruje w poszycie samego dachu.

Thermano GK to sposób na przestronne pomieszczenie na poddaszu

W przypadku gdy poddasze jest małe i walczymy o każdy centymetr przestrzeni, istnieje ryzyko, że docieplenie zaburzy proporcje jeszcze bardziej.  Warto wówczas skorzystać właśnie z Thermano GK , które jest produktem bardzo uniwersalnym. Z jednej strony pozwala na uzyskanie większej przestrzeni, a z drugiej poprawia wydajność energetyczną pomieszczenia. Należy również zaznaczyć, że właściwości termoizolacyjne Thermano zapewniają komfort użytkowania pomieszczeń na poddaszu o każdej porze roku – w lecie utrzymując przyjemny chłód, a zachowując ciepło w miesiącach jesiennych i zimowych.  

 

Jeśli jesteś zainteresowany Thermano GK koniecznie sprawdź szczegóły techniczne tego produktu.

Zapraszamy również do kontaktu z Przedstawicielami Techniczno-Handlowymi, którzy odpowiedzą na każde pytanie.