Skip to main content
Balex Metal na DACH FORUM 2024 w Kielcach

Balex Metal na DACH FORUM 2024 w Kielcach

04 styczeń 2024

Już w następny weekend 12-13 stycznia zapraszamy Was na trzecią edycję Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli - DACH FORUM 2024 w Kielcach, gdzie będziemy obecni jako uczestnik tego arcyciekawego wydarzenia branżowego.

Hala/stoisko D 41: odkryj nowości i wsparcie jakie możemy ci zaoferować

Na naszym stoisku oznaczonym numerem D 41 czekać będą nasi eksperci, gotowi do rozmowy i prezentacji najnowszych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań Balex Metal. Będziemy mieli przyjemność przedstawić Wam Panel Startowy ELEGANT 2.0, nową blachodachówkę Elipsę, panel na rąbek Elegant 2.0 z filcem, blachy konstrukcyjne BTR 139 i 150, blachę podbitkową BTP 7, papy bitumiczne, akcesoria fotowoltaiczne i wiele, wiele innych rozwiązań, które znacząco ułatwią i przyspieszą prace dekarskie.

Hala/stoisko D 42: pokazy montażu na makiecie

Podczas DACH FORUM, nasi specjaliści będą prezentować montaż Panelu Startowego ELEGANT 2.0 na skomplikowanej geometrycznie makiecie. To doskonała okazja, aby zobaczyć to innowacyjne rozwiązanie w akcji i zrozumieć, jak może znacząco ułatwić Wasze prace dekarskie.

Ale to nie wszystko! Na naszym stoisku będzie również możliwość spotkania z ekspertami ds. pap bitumicznych Derbigum, którzy przedstawią nowoczesne papy bitumiczne na makiecie dachu płaskiego. Pokażemy rozwiązania detali, takie jak połączenia na kominie, attyce i wywietrzaku, oraz montaż papy nawierzchniowej w kolorze białym.

Premiera nowego produktu

12 stycznia o godzinie 11:00 planujemy wielką premierę Panelu Startowego ELEGANT 2.0. To moment, który nie może umknąć Waszej uwadze. Bądźcie z nami na stoisku D 42, aby być świadkami tego wyjątkowego wydarzenia!

Panel startowy ELEGANT 2.0 jest wyposażony w dwa zamki "męskie", co pozwala na rozpoczęcie montażu paneli z dowolnego miejsca, np. od środka połaci. To rewolucyjne rozwiązanie eliminuje konieczność rozpoczynania montażu od małego, trójkątnego panelu skrajnego i trudności z utrzymaniem kąta paneli względem linii okapu połaci trójkątnej lub trapezoidalnej. Przekonajcie się sami o jego wyjątkowych możliwościach!

Harmonogram pokazów

Czekają na Was liczne pokazy montażu i rozwiązań branżowych, które odbywać się będą przez cały czas trwania targów. To doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy i inspiracji, które mogą znacząco zwiększyć efektywność Waszych projektów dekarskich.

Panel startowy ELEGANT 2.O

Zapraszamy na montaż panelu startowego i pokaz połączeń z panelami klasycznymi na wielościennej, skomplikowanej geometrycznie makiecie. Prezenterzy – Maciej i Paweł Roszman. Startujemy od piątku 12.01, od godz. 11:00/pokazy przez cały czas trwania targów.

Papy bitumiczne Derbigum

  • Prezentacja nowoczesnych pap bitumicznych na makiecie dachu płaskiego.
  • Pokaz rozwiązania detali – połączenie na kominie, attyce i wywietrzaku
  • Pokaz montażu papy nawierzchniowej w kolorze białym

Prezenterzy – pracownicy firmy Dermigum (Belgia), (język angielski z tłumaczeniem) – 3 pokazy dziennie piątek i sobota 10:00, 12:00, 15:00

Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was na DACH FORUM 2023! Razem odkryjemy nowe możliwości i innowacje w branży dekarskiej. Do zobaczenia na stoisku D 41 i D 42!

#BalexMetal #DACHFORUM2023 #InnowacjeDekarskie #ELEGANT2.0 #Premiera