Skip to main content
DO KOŃCA MARCA  ELEGANT 2.O Z PANELEM STARTOWYM W PAKIECIE

DO KOŃCA MARCA ELEGANT 2.O Z PANELEM STARTOWYM W PAKIECIE

26 styczeń 2024

Miło nam poinformować, że panel startowy Elegant 2.0 zdobył prestiżową nagrodę na branżowych targach Dach Forum! To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza walory naszego produktu, który do końca marca dostaniesz w cenie pokrycia dachowego Elegant 2.0. To znakomita okazja do zapewnienia klientom wartościowych produktów w korzystnych cenach.

Panel startowy Elegant 2.0 to nie tylko wyróżnienie, to także rewolucyjne rozwiązanie dla dekarzy. Dzięki obustronnemu zamkowi męskiemu, profesjonaliści mogą teraz rozpoczynać pracę z dowolnego miejsca na dachu. To oszczędność materiałów, ale również skokowy wzrost efektywności czasowej – prace dekarskie mogą być teraz realizowane szybciej i pewniej.  

Dlaczego panel startowy Elegant 2.0?

Panel Startowy Elegant 2.0 został specjalnie zaprojektowany dla dachów wielopołaciowych i nietypowych. To innowacyjne, opatentowane rozwiązanie nie tylko ułatwia prace dekarskie, ale także je przyspiesza. Wyposażony w dwa zamki „męskie”, panel umożliwia rozpoczęcie montażu z dowolnego miejsca dachu, co jest szczególnie przydatne przy nietypowych konstrukcjach. Dostępny w dwóch szerokościach - 300 i 500 mm - jest kompatybilny z systemem paneli ELEGANT 2.0, skraca czas montażu i gwarantuje estetyczne wykończenie dachu.

Zalety w skrócie:

  • Innowacyjny obustronny zamek męski: Pozwala rozpocząć pracę z dowolnego miejsca na dachu, co skraca czas i zwiększa efektywność.
  • Oszczędność czasu i materiałów: Prace mogą być wykonywane równocześnie w dwóch kierunkach, co zdecydowanie przyspiesza proces dekarski.

A teraz Panel Startowy Elegant 2.0 dodawany jest do zakupionego panelu na rąbek Elegant - do końca marca w cenie pokrycia. Warto skorzystać z tej propozycji!

W przypadku zapytań handlowych prosimy o kontakt z właściwym Doradcą - Przedstawiciele BalexMetal

****

Jeśli jeszcze nie wiesz na czym polega magia Panelu startowego Elegant 2.0. Obejrzyj!