W tym roku nagroda Builder Super Power trafiła w ręce przedstawicieli Balex Metal, Pawła Kocemby oraz Adama Wizimirskiego.

W tegorocznej edycji Builder Super Power 22 było 38 laureatów, z czego dwóch z naszej firmy. Za dokonania zawodowe, stawianie na rozwój i umacnianie pozycji firmy na rynku w sposób etyczny i profesjonalny na uhonorowanie w tej edycji zasłużyli Paweł Kocemba, dyrektor komercyjny Grupy Balex i Adam Wizimirski, dyrektor marketingu. 
 

Builder Super Power - co to za nagroda?

Nagroda “Builder Super Power 2022” stanowi uznanie szeroko rozumianej kompetencji, talentu, przedsiębiorczości dyrektorów, menedżerów oraz zespołów z różnych segmentów działających w branży budowlanej. Wręczana jest od dwóch lat przez kapitułę zebraną wokół redakcji “Builder”. 

O sukcesach przedsiębiorstwa decyduje organizacja i przebieg strategicznych i pomocniczych procesów w firmie, gdzie kluczową rolę odgrywają ludzie odpowiedzialni za ich planowanie, realizację i koordynację. To właśnie ludzie i ich zaangażowanie zasługują na docenienie.  Adamowi Wizimirskiemu i Pawłowi Kocembie nagrody zostały wręczone podczas finału Builder Super Power 6 października 2022 w Warszawie w „Bank Club”.