Skip to main content
Czas na nasz głos w dyskusji. Trendy Budowlane 2022.

Czas na nasz głos w dyskusji. Trendy Budowlane 2022.

10 listopada 2022

Na naszych oczach dokonuje się przełom w budownictwie. Wzrost cen energii, wymogi związane z efektywnością energetyczną oraz nowe regulacje techniczne wymuszają na nas już teraz szereg zmian.  Jako firma odpowiedzialna społecznie bierzemy udział w tych zmianach i sami się do nich przyczyniamy. Dlatego też, zdecydowaliśmy się wziąć udział w Konferencji Trendy Budowlane 2022. 

Konferencja Trendy Budowlane 2022 skierowana jest do projektantów, architektów, inżynierów, osób na co dzień zajmujących się projektowaniem i nadzorem obiektów budowlanych. Celem wydarzenia jest objaśnienie zmian jakie obecnie zachodzą w branży budowlanej i w myśleniu o procesie projektowania, budowy i modernizacji.

W jakim  kierunku zmierza budownictwo? – Balex zabierze głos w ważnej dyskusji o rozwoju technologii w budownictwie

Już 15 listopada Marek Dzikiewicz, prezes Balex Metal, weźmie udział w debacie publicznej pt. „Nowa koncepcja tworzenia materiałów budowlanych, czyli dekarbonizacja w praktyce”. Będzie to istotny głos osoby stojącej na czele organizacji, w której z dużą konsekwencją wprowadzane są zmiany na wielu obszarach tak, aby sama działalność firmy jak i jej produkty służyły środowisku naturalnemu.

Z kolei 16 listopada Michał Dąbrowski, kierownik produktu Balex Metal, przedstawi podczas konferencji rozwiązania materiałowe dedykowane dachom płaskim. Osoby zainteresowane tym tematem będą mogły dowiedzieć się o istotnych różnicach wynikających z właściwości płyt warstwowych z rdzeniem PIR oraz z wełny mineralnej. 

Dlaczego warto wziąć udział w Trendach Budowlanych ?

Spotkanie przedstawicieli branży budowlanej jest szczególnie ważne w skomplikowanych czasach. Rozmowa zawsze może przynieść wiele dobrego, szczególnie w tak kluczowych kwestiach jak zmiany klimatyczne – branża budowlana ma ogromny potencjał, aby wprowadzić wiele zmian technologicznych, procesowych i materiałowych służącym środowisku. Trendy Budowlane są okazją na wymianę doświadczeń ekspertów z branży. 

Możesz być z nami tego dnia: