Skip to main content
Dedykowane obróbki do panelu na rąbek Elegant 2.0

Dedykowane obróbki do panelu na rąbek Elegant 2.0

10 czerwca 2022

Obróbki blacharskie, bez których dach nie spełniałby tak dobrze swojej funkcji, wymagają pracy, pomysłowości i zaangażowania dekarza. Ich wykonanie nie stanowi dla prawdziwych fachowców dużego wyzwania, ale zawsze będzie wymagało czasu.

 Można go skrócić i tym samym zmniejszyć również zakres prac odbywających się na dachu. Właśnie dlatego w Balex Metal powstały obróbki dedykowane do panelu na rąbek Elegant 2.0. Obróbki blacharskie są bardzo ważnym elementem by dach był kompletny i właściwie wykończony. Obróbki wykonane z blachy płaskiej - z tej samej blachy co sam rąbek - zatem w takim samym kolorze co pokrycie dachu, o wymiarach i wyglądzie uzależnionym od kształtu i specyfiki dachu.

W pracy nad obróbkami dedykowanymi uczestniczyli fachowcy

Nowe obróbki, które są dedykowane do panelu na rąbek Elegant 2.0, powstały w konsulatacji z fachowcami. Praktycy pomogli nam aby były łatwe w montażu, wytrzymałe oraz zdobiły dach

Projektując kolejne obróbki do panela na rąbek Elegant 2.0 zwróciliśmy się do profesjonalistów o poradę. Szukaliśmy rozwiązań, które podnoszą komfort pracy i ją przyspieszają, a opinia praktyków jest w tym względzie nieoceniona. W taki oto sposób powstały kolejne obróbki do popularnego na rynku panelu na rąbek Elegant 2.0.

Koniec wieńczy dzieło

Dedykowane obróbki blacharskie domykają całość systemu Elegant 2.0, który jest kompletny. Dzięki ich użyciu dekarze mogą pracować szybciej i bardziej komfortowo.
Spośród nowych obróbek dedykowanych, moją ulubioną jest wiatrownica boczna. Nie tylko bardzo dobrze prezentuje się na dachu pokrytym Elegantem 2.0, ale również zapewnia dłuższą żywotność wykończenia.

Obróbki blacharskie to wręcz najważniejsze prace, bez których pokrycie dachowe nie jest ani dostatecznie szczelne, ani też wystarczająco estetyczne. Praca nad obróbkami wymaga precyzji i rzemieślniczej wiedzy. To właśnie wiedzy fachowców zawdzięczamy udoskonalenie panelu na rąbek Elegant 2.0, a dziś, dzięki ich wsparciu, otrzymujemy kolejne, dedykowane do tego produktu obróbki, które oszczędzają cenny czas, poprawiają funkcjonalność i dbają o estetykę wykończenia dachu. Z obecnie prezentowanych obróbek, moją ulubioną jest wiatrownica boczna, która dobrze się prezentuje na dachu pokrytym Elegantem 2.0 i  zapewnia dłuższą żywotność wykończenia. Dzięki złożeniu z elementu dolnego i górnego, wiatrownica optycznie zmniejsza grubość dachu, nadając mu lekkości. -tłumaczy Jacek Łazuka, manager produktu Balex Metal.

Obróbki dedykowane to część systemu Elegant 2.0

Obróbki dedykowane tworzą spójny system, składają się na nie wiatrownica, gąsior oraz obróbka podgąsiorowa, pas podrynnowy, rynna koszowa i listwa okapowa
Dedykowane obróbki blacharskie domykają całość systemu Elegant 2.0, który jest kompletny. Dzięki ich użyciu dekarze mogą pracować szybciej i bardziej komfortowo.

Elegant 2.0 to nie tylko panel na rąbek, ale cały system, dzięki któremu dach będzie kompletnie wyposażony, technicznie bardzo dobrze spełniający swoją funkcję oraz co równie ważne, estetyczny. To właśnie dzięki obróbkom możemy mówić o pełnym systemie na dach. Natomiast obróbki dedykowane sprawiają, że dekarze mogą pracować szybciej, w prosty sposób wykańczając dach.

Każda rodzaj obróbki spełnia swoją ważną rolę, ale warto zaznaczyć, że są one wykonane z tej samej partii stali co zamówiny w Balex Metal rąbek. Dzięki temu mamy gwarancję, że panel wraz z obróbkami będą wykonane w tym samy kolorze i powłoce tworząc spójną i estetyczną całość.

Nowe obróbki dedykowane do systemu Elegant 2.0 to:

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości jakie daje panel na rąbek Elegant 2.0 wraz z obróbkami dedykowanymi, koniecznie skontaktuj się z PrzedstawicielemTechniczno-Handlowym Balex Metal.

Dowiedz się więcej o panelu na rąbek Elegant 2.0, który jest rozwiązaniem nie tylko na dach, ale również jako elewacja ścienna.