Skip to main content

Płyty warstwowe z Polski popłyną do Nowej Zelandii

27 grudnia 2017

O wysokiej jakości płyt warstwowych Balex Metal doskonale wiedzą nawet na Antypodach. Inwestorzy z Nowej Zelandii postanowili wykorzystać polski produkt do budowy szeregu hal.

Płyty warstwowe z rdzeniem z poliuretanu (sztywna pianka PIR), z uwagi na swoje doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz wysoką wytrzymałość, są doskonałym materiałem do budowy nawet najbardziej wymagających obiektów produkcyjno-magazynowych.

Transport płyt z fabryki Balex Metal w Bolszewie do Nowej Zelandii potrwa 6 tygodni. W tym czasie przesyłka pokona drogą morską około 28 000 km.

Sprzedaż płyt warstwowych kontrahentom z tak dalekich regionów świata nie byłaby możliwa, gdyby nie duże zaufanie do jakości wykonania produktów. Balex Metal od wielu lat jest wiodącym producentem wyrobów z blachy na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Najnowszym produktem Balex Metal jest nowoczesna termoizolacja z rdzeniem z poliuretanu Thermano, która z roku na rok zyskuje co raz większą popularność i zaufanie inwestorów - również za granicą. Izolacja oparta jest - tak samo jak powyższe płyty warstwowe - na sztywnej zmodyfikowanej piance poliuretanowej.