Szanowni Państwo,

spieszymy przekazać kilka najważniejszych informacji o działaniach jakie podejmujemy w ramach okoliczności, które nas wszystkich dotknęły. Naszym priorytetem jest to, abyśmy mogli realizować dla Państwa stałe dostawy produktów, które wytwarzamy w naszych zakładach produkcyjnych.

Gwarantujemy bezproblemowy kontakt w zakresie doradztwa, realizacji ofert, zamówień oraz pozostałego serwisu. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby zachować wszystkie procedury zapobiegawcze przeciw rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Jak obecnie zachowujemy ciągłość naszych działań?

Mamy przygotowane gruntowne plany zachowania ciągłości wszystkich procesów i podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby chronić naszą firmę oraz realizowane dla Państwa zobowiązania. Obecnie wszystkie zakłady i oddziały działają w trybie normalnym. Nasz zespół stale monitoruje sytuację w ośrodkach Balex Metal. W większości tych miejsc jesteśmy w stanie wprowadzić scenariusz pracy zdalnej, co w wielu placówkach BM już się dzieje. W biurach i zakładach wprowadziliśmy bardzo rygorystyczne procedury higieniczne, a jednocześnie mamy doskonale przygotowaną infrastrukturę do pracy zdalnej. Będziemy Państwa informować, gdyby okazało się, że któryś z naszych ośrodków musi przejść na inny tryb działania.

Zgodnie z częstymi Państwa sugestiami podejmujemy współpracę za pomocą e-maili, rozmów telefonicznych, ograniczając spotkania do niezbędnego minimum. Organizujemy i realizujemy szereg działań wspierających w oparciu o nasze profile w mediach społecznościowych. Dostawy i odbiory produktów realizowane są z zachowaniem wdrożonych nowych procedur, które zapewniają bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników.

Pragniemy zapewnić, że Balex Metal Sp. z o.o. jest obecnie w stanie zagwarantować pełną ciągłość realizowanych projektów. Pomimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji, naszym priorytetem jest przekazywanie Państwu pełnych informacji o statusie prac. Chcemy zapewnić Państwu możliwość stałego utrzymywania kontaktu z nami. Jeszcze bardziej niż dotychczas staramy się być wierni naszym wartościom – BUDUJEMY RAZEM.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Państwa opiekunami w Balex Metal.

Budujemy Razem!
Zespół Balex Metal