Brak kontaktu – niemożliwe!

To zależy tylko od nas. Jest co najmniej 7, a tak naprawdę milion sposobów żebyśmy pozostali w kontakcie. #Zostajemy w Domu, ale nie tracimy dotychczasowych relacji. #Akcja Komunikacja!

#Akcja Komunikacja!

Zespół Balex Metal jest zawsze on-line, gotowy do kontaktu z Tobą!

@Superizolacja

Na Facebook’u Balex Metal zawsze się dzieje. U nas 90% postów to filmy naszej produkcji! Oprócz tego dużo ciekawych informacji i aktywna społeczność. Warto też wpaść na webinara (w każdą środę o godz. 10:00). Raz w tygodniu, nasze ekspert – Jacek Łazuka - opowiada i wyjaśnia wszystko to, co Was interesuje. Można z nim dyskutować i zadawać pytania. A w każdy czwartek konkurs na fejsie BM!

Gdy na YouTubie zadzwoni dzwonek, to znaczy, że na Balex Metal o/Bolszewo jest nowa relacja.

Oglądaj, komentuj, zadawaj pytania. A jest gdzie! Nasz kanał to cała seria odcinków Wszystko o termoizolacji, instrukcje montażu, realizacje, komentarze i opinie klientów oraz fachowców z branży. Na naszym kanale jest również wiele ciekawych szkoleń - na żywo.

Tutaj również jest przestrzeń do zadawania pytań, dzielenia się doświadczeniem z innymi oraz…wrzucanie opinii o nas.

#Zostajemy w Domu, a jednocześnie się spotykamy.

Jak? - Przez Skype’a oczywiście! Każdy z przedstawicieli Balex Metal posiada swój Skype for business. W każdej chwili możemy się spotkać nawet w bardzo dużym gronie. Tutaj możesz pobrać Skype’a na wszystkie urządzenia.

W Google znajdziesz wszystkie Oddziały Balex Metal.

Dbamy, aby docierały do Ciebie wszystkie informacje o naszych oddziałach. W razie ważnych zmian, w wizytówce Google są wszystkie aktualne o nas dane.

Możesz tutaj nie tylko sprawdzić adresy, numery telefonów, czy oddziały są otwarte – ale także zadać nam pytanie oraz pozostawić opinię.

Strona, którą właśnie odwiedzasz – balex.eu

Na stronie wprowadziliśmy wiele zmian, które mają ułatwić m.in. kontakt z nami. Oprócz możliwości bezpośredniego przejścia na nasze profile w mediach społecznościowych, wprowadziliśmy również intuicyjną mapę kontaktów. W łatwy i szybki sposób można teraz znaleźć przedstawiciela Balex Metal z każdego regionu Polski.  

Zapytaj eksperta!

Na balex.eu/kontakt dajemy również możliwość, aby zwrócić się bezpośrednio z pytaniem do naszych ekspertów. Nie wiesz jak wykonać instalację lub właściwie dobrać materiały? Ten kontakt na pewno Ci się przyda.

 Baza wiedzy, blog i wideoblog

Baza wiedzy na stronie balex.eu to miejsce gdzie można znaleźć wszystkie ważne pliki do pobrania. Dodatkowo jest tam również strefa wideo oraz prowadzony przez nas blog.  Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł lub film z instrukcją montażu, udostępnij je znajomym! Możesz również z nami porozmawiać poniżej każdego artykułu.

Do usłyszenia, do zobaczenia!
# Akcja Komunikacja!