Skip to main content
Tylko współpraca przynosi oczekiwane efekty

Tylko współpraca przynosi oczekiwane efekty

13 września 2022

Surowy klimat północy hartuje charakter żeglarzy, a nam pomaga produkować trwalsze produkty, powiedział Marek Dzikiewicz, prezes zarządu Balex Metal podpisując w marcu umowę o współpracy z załogą Balex Yacht Klub Polski Gdynia. Sport uczy pokory, ale przede wszystkim współpracy i odpowiedzialności.

Morze zaś oraz panujące warunki atmosferyczne charakterystyczne dla pasa nadmorskiego są dla nas codziennością, w której testujemy produkty Balex Metal.

Balex Yacht Klub Polski Gdynia już za tydzień startuje w finale Klubowych Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Żeglarskiej. Ta załoga nie zawodzi! Z wypiekami na twarzy oglądamy jak wytrwale dąży do obrony po raz trzeci z rzędu tytułu Klubowego Mistrza Polski PLŻ. Jesteśmy dumni, że mamy przyjemność ich sponsorować i bez względu na wynik finałów uważamy, że współpraca na łodzi, którą nam pokazują, jest dla nas inspiracją, aby doskonalić relacje z naszymi partnerami biznesowymi, tak aby czuli się bezpieczni na każdym etapie realizacji zamówień oraz byli pewni, że oprócz wspólnego biznesu dbamy o przyszłe pokolenia.

Idea „budowania razem” przyświeca nam już od ponad 30 lat.  Zapraszamy do przeczytania o współpracy, którą nawiązaliśmy z Yacht Klubu Polski Gdynia.

Co łączy Klubowego Mistrza Polski z Balex Metal, można obejrzeć tutaj.