ABBM to profesjonalna jednostka szkoleniowa Balex Metal w Tomaszowie Mazowieckim, która daje niepowtarzalną szansę odbycia instruktażu pod okiem ekspertów technicznych, doświadczonych majstrów sektora budowlanego oraz mistrzów dekarstwa. Zapraszamy przedstawicieli firm budowlanych, wykonawców oraz dekarzy zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności na cykl zajęć praktyczno-teoretycznych.

Szkolenia startują już w grudniu 2019 r. Pełen harmonogram szkoleń dostępny jest na dedykowanej platformie szkoleniowej.

Szkolenia ABBM w Tomaszowie Mazowieckim

Akademia budowlana

Szkolenia w Akademii Budowlanej startują już w grudniu i będą kontynuowane od stycznia 2020 roku. Są to jednodniowe, bezpłatne zajęcia podzielone na bloki – praktyczny oraz teoretyczny. W programie szkoleniowym ABBM, główny nacisk jest kładziony na umiejętności. Dlatego uczestnicy będą przechodzić ćwiczenia montażowe przy wsparciu bardzo doświadczonej kadry trenerskiej. Zajęcia teoretyczne są dopełnieniem całego programu. Założeniem jest dostarczenie przydatnej wiedzy, w tym informacji na temat właściwości stosowanych materiałów.

Akademia budowlana

Blok teoretyczny (ok. 2h), podczas którego uczestnicy:

  • poznają właściwości materiałów izolacyjnych,
  • dowiedzą się jak prawidłowo wykonać poszczególne etapy montażu,
  • otrzymają informacje o cechach i zaletach – materiałów izolacyjnych, orynnowania, pokryć dachowych.

Blok praktyczny (ok. 5h), podczas którego uczestnicy poznają:

 

Jak zapisać się na szkolenie?

Akademia budowlana

Harmonogram wszystkich szkoleń został zaplanowany w taki sposób, aby każdy miał szansę skorzystać z oferty Akademii Budowlanej. Na wybrany termin można zapisać się poprzez dedykowaną platformę szkoleniową, wypełniając prosty formularz. Następnie koordynator szkoleń ABBM skontaktuje się z każdym z uczestników i udzieli wszystkich, niezbędnych informacji. Można się również zwrócić do Terenowych Przedstawicieli Balex Metal, którzy pomogą w zapisaniu się na wybrany termin szkolenia.

Jakie korzyści daje szkolenie w Akademii Budowlanej Balex Metal?

Akademia budowlana

Największą zaletą zajęć ABBM są ćwiczenia montażowe, które odbywają pod okiem ekspertów. Mistrzowie dekarstwa oraz wieloletni praktycy branży budowlanej podzielą się swoim doświadczeniem. Ponadto:

  • Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia.
  • Przeszkolenie w ABBM daje przewagę konkurencyjną na rynku.
  • Na każdego dekarza biorącego udział w szkoleniu czeka prezent w postaci kompletu profesjonalnej odzieży oraz paczki płyt Thermano.
  • Zajęcia to również doskonała okazja na spotkanie z przedstawicielami branży budowlanej z całego kraju.

 

Współpraca szkoleniowa z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy

Balex Metal rozpoczął również cykl szkoleń dla dekarzy, w ramach współpracy z PSD. Szkolenia odbywają się w Ośrodkach Regionalnych PSD na terenie całej Polski. Tylko do końca 2019 roku, w ramach projektu zostanie przeszkolonych aż 500 dekarzy.

Szczegóły dotyczące szkoleń regionalnych dostępne są na platformie szkoleniowej Balex Metal oraz w Regionalnych Ośrodkach PSD.