Skip to main content
Balex Metal Oddział Tomaszów Mazowiecki

Balex Metal Oddział Tomaszów Mazowiecki

09 marca 2020

Balex Metal już od dawna jest w znaczący sposób związany z Tomaszowem Mazowieckim, gdzie działa nowoczesna fabryka firmy. To między innymi tutaj są produkowane flagowe produkty, takie jak płyty termoizolacyjne Thermano, płyty warstwowe z rdzeniem PIR czy dachówka stalowa Panorama.

Tomaszów Mazowiecki jest również siedzibą Akademii Budowlanej Balex Metal – profesjonalnej jednostki szkoleniowej, która daje niepowtarzalną szansę odbycia instruktażu pod okiem ekspertów technicznych, doświadczonych majstrów sektora budowlanego oraz mistrzów dekarstwa. ABBM w Tomaszowie Mazowieckim ma już na swoim koncie ponad 2000 certyfikowanych absolwentów.

Oddział Tomaszów Mazowiecki

Jako trzecia, po Oddziale w Bolszewie oraz Wrocławiu, teraz również w Tomaszowie Mazowieckim powstała nowoczesna jednostka sprzedażowa.

Jest to kolejny, bardzo konsekwentny krok Balex Metal w wyznaczaniu trendów dla całej branży budowlanej. W Tomaszowie została wprowadzona formuła sprzedażowa „Dostępne Od Ręki”. Nasi Klienci mają teraz możliwość składania szybkich zamówień na takie usługi jak:

Czas realizacji od momentu złożenia zamówienia to jedyne 24-48h. 

Nowoczesny oddział sprzedaży, punkt informacyjny oraz dobra kawa dla każdego Klienta!

Stworzyliśmy miejsce, które ma być przyjazne i komfortowe dla Klientów. Wychodzimy z założenia, że dostęp do ekspozycji z pełną gamą produktów, rzetelna informacja oraz dobra kawa to podstawa do dobrej współpracy. Oddział w Tomaszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, w której skład wchodzą:

Nie zapominamy o stałych Klientach

Długoterminowa współpraca oraz zaufanie naszych Klientów jest dla nas ogromną wartością. Dlatego Oddział w Tomaszowie Mazowieckim przygotował szereg promocji, które mają wyróżnić stałych Klientów Balex Metal.

Oprócz wsparcia technicznego i możliwości konsultacji z biurem projektowym, przygotowaliśmy również szereg promocji dedykowanych mi.in. dla dystrybutorów, wykonawców oraz inwestorów.

Zapraszamy do Tomaszowa!

Oddział Balex Metal w Tomaszowie Mazowieckim

Ul. Spalska 143, Tomaszów Mazowiecki

Tel.: +48 696 030 424 / +48 539 675 045

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia (od maja 2020):

Pon. – Pt. 8:00 – 16:00


Przeczytaj także:


Wspieramy techniki budowlane oszczędzające wodę
Dowiedz się, co warto wiedzieć o budownictwie ekologicznym i energooszczędnym.