Promocja Super CashBack za Superizolację Thermano przedłużona!

Jeszcze do 31.12.2019 r. możesz skorzystać z promocji Super CashBack za Superizolację Thermano. Za każdą zakupioną paczkę termoizolacji otrzymasz bony Sodexo w wysokości 100 zł.

Sprawdź Promocja Super CashBack za Superizolację Thermano

Właściwe ocieplenie domu to inwestycja, która zwróci się nawet w pięć lat. Kolejne lata to już tylko oszczędności - mniejsze rachunki za ogrzewanie zimą, lub schładzanie domu latem. Korzystając z promocji CashBack, możesz zyskać jeszcze więcej. Sprawdź zastosowanie termoizolacji Thermano we wszystkich aplikacjach.

Dach skośny

Thermano dach skośny

Płyty Thermano mogą być montowane na dachu skośnym aż na 3 różne sposoby: w systemie nakrokwiowym, podkrokwiowym oraz mieszanym. Daje to pełne spektrum rozwiązań docieplenia zarówno dla dachów nowych jak i remontowanych. Dodatkowo układ podkrokwiowy pozwala na docieplenie poddasza bez ingerencji w jego poszycie, a prace mogą być wykonane również w okresie zimowym.

Posadzka i ściany

Thermano posadzka i ściany

Thermano daje możliwość docieplenia ścian zewnętrznych w układzie trójwarstwowym. W przypadku docieplania posadzek z wbudowaną instalacją grzewczą, montaż płyt PIR znacznie zredukuje straty ciepła bezpośrednio przy źródle ogrzewania.

Dach płaski

Thermano dach płaski

Montaż Thermano na dachu płaskim jest szybki, prosty i czysty. Płyty można montować zarówno na blasze trapezowej jak i stropie żelbetowym, a także na innych nośnych podłożach. Thermano jest kompatybilne z różnego rodzaju paroizolacjami i hydroizolacjami.

Dach zielony

Thermano dach zielony

Thermano idealnie nadaje się jako warstwa termoizolacyjna dla dachów zielonych. Mniejsza grubość izolacji i niewielka gęstość materiału, powodują zmniejszenie masy całego dachu. Redukcja kosztów konstrukcji nośnej jest możliwa nawet do 15-20%. Płyty PIR cechuje również ogromna wytrzymałość na ścisk oraz wysoka odporność na zawilgocenie.